Jak zrobić dziewczynie dobrze?

Może jesteś początkującym kochankiem i dopiero otwierają się przed tobą drzwi do życia intymnego i kontaktów seksualnych? A może masz już pewne doświadczenie, ale chcesz być coraz lepszy i lepszy w tej sztuce? A może Twoja dziewczyna zasugerowała Ci, że robisz coś nie tak? A może brak jej reakcji na twoje pieszczoty sprawił, że poszukujesz porady na ten temat? Nic się nie martw, tutaj dowiesz się jak zrobić dziewczynie dobrze.

Pamiętaj jednak, że każda dziewczyna jest inna i podane tutaj rady mogą nie sprawdzić się w każdej sytuacji. Inaczej sprawa będzie wyglądała w zdrowym związku, inaczej kiedy chcesz przelecieć pannę w klubie. Ale czy wtedy zależy Ci na jej orgazmie? Pamiętaj, że każdy człowiek lubi inne pieszczoty, więc najlepiej będzie, jeżeli będziesz słuchał się rad i poleceń swojej partnerki. Nie bierz do siebie uwagę typu „w lewo, mocniej” i tym podobne, ponieważ nie są one mówione po to, by Cię obrazić. Twoja partnerka w ten sposób próbuje nauczyć Cię jak zrobić jej dobrze.

Gra wstępna
Szybki seks jest dobry. Jest dobry, ale tylko czasami, wręcz od święta. Większość kobiet potrzebuje trochę gry wstępnej, żeby się pobudzić i rozpalić. A uwierz mi, nie ma nic lepszego niż napalona kobieta.
Gra wstępna w zdrowym związku może zacząć się już od rana i trwać cały dzień. Mowa o sprośnych, ale nie wulgarnych wiadomościach czy zdjęciach. Możecie umówić się na wieczór i pomalutku wzajemnie nakręcać na siebie. Nie ma nic lepszego niż wyczekiwanie na seks. Spotkacie się głodni siebie.
Jeżeli jesteście w relacji to ubierz się ładnie dla partnerki i użyj jej ulubionych perfum. Możesz kupić jej kwiatki lub czekoladki, dzięki czemu będzie jej miło. Jeżeli kobieta ma dobry humor, to łatwiej zrobić jej dobrze. Pamiętaj, by komplementować jej wygląd. Pochwal włosy, makijaż lub stylizację. Na pewno to doceni i poczuje się atrakcyjna oraz bardziej pewna siebie.
Daj jej się wygadać. Niech opowie Ci swój dzień. Dla kobiet rozmowa jest bardzo ważna i jeżeli ma być zrelaksowana podczas stosunku, to musi wszystko co jej ciąży, wyrzucić z siebie. Wtedy łatwiej będzie doprowadzić ją do rozkoszy.
Patrz jej w oczy. To tworzy między wami więź i nakręca kobietę. Przejdź do kontaktu cielesnego. Złap ją za dłoń i delikatnie gładź jej palce. Możesz też położyć ręce na jej udzie czy łagodnie dotykać szyi.
Zacznijcie się całować. Najpierw powoli, delikatnie, możecie zacząć od niewinnych całusów. Potem pocałunki staną się bardziej namiętne i gorące. Możecie całować się z językiem, a nawet używać zębów do przygryzania partnera. Nie musicie całować się tylko w usta. Zadbaj o jej strefy erogenne jak szyja, uszy, biust, brzuszek i wewnętrzna stroną ud. Niektóre kobiety lubią też ssanie palców. Cały czas się przytulajcie i dotykajcie.

Do rzeczy
Po pewnym czasie możesz włożyć jej rękę w majtki lub zacząć rozbierać swoją partnerkę. Zapewne będzie miała mokro w majtkach i to jest dobry znak. Znak, że idzie ci dobrze. Wykonuj wtedy koliste ruchy na jej łechtaczce i słuchaj się jej porad, tak długo aż dojdzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here