Skoro tu jesteś, to znaczy, że chcesz czegoś więcej niż tylko wpisu na blogu. Co mogę Ci zaoferować? Zawodowo zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem usprawnień mających na celu zwiększenie efektywności działania na różnych szczeblach. A tak bardziej w skrócie: pomagam osobom, zespołom i firmom w osiąganiu tego, co sobie zaplanowały.

Korzystam nie tylko z własnych umiejętności, lecz także z licencjonowanych narzędzi, które pomogą Ci zrozumieć siebie albo Twój zespół i dobrać takie metody działania, które będą zgodne z tym, kim jesteś i jak działasz. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej – zobacz FRIS.

Mieszkam w Trójmieście, regularnie bywam w Warszawie i w Krakowie, więc można się ze mną zobaczyć. Chętnie też pracuję zdalnie – mam duże doświadczenie w tej formie i wiem, że wcale nie zmniejsza efektywności pracy.

Po każdych konsultacjach oferuję Ci follow-up, czyli sprawdzenie, czy zaproponowane rozwiązania działają. Jeśli nie – wprowadzimy zmiany.

Przebieg konsultacji:
Niezależnie od tego, jaką formę wybierzesz, będziemy pracować według stałego schematu:
1. Zdefiniujemy cel i Twoje oczekiwania.
2. Przedstawię Ci moje propozycje rozwiązań i działań. Przedyskutujemy je i wybierzemy te, które uznasz za najlepsze dla siebie.
3. Popracujesz nad wdrożeniem rozwiązań.
4. Zrobimy follow-up, czyli sprawdzimy, czy rozwiązania działają i ewentualnie wprowadzimy zmiany.

Zachęciłam Cię? Mogę Ci się jakoś przydać?