Manicure, wygoda i estetyka

Manicure hybrydowy to obecnie najmodniejszy sposób malowania paznokci. Przede wszystkim jest trwały, nieszkodliwy i efektowny. Można go wykonać zarówno w salonie, jak i samodzielnie. Choć na pierwszy rzut oka nie różni się od tradycyjnego manicure, to estetycznie wykonany jest znacznie trwalszy – utrzymuje się do czternastu dni bez żadnych odprysków. Dodatkowo nie wymaga żmudnego wyczekiwania, aż wyschnie lakier. Warto oczywiście korzystać z dobrej jakości sprzętu i produktów. Obecnie dostępna jest szeroka gama kolorystyczna lakierów hybrydowych, od klasycznych po najbardziej abstrakcyjne, zatem każdy może znaleźć coś dla siebie.

Sprzęt do wykonania perfekcyjnego manicure hybrydowego

Dobrze wykonany manicure hybrydowy wymaga użycia lampy UV, służącej utrwalenia lakieru hybrydowego na paznokciach. To podstawowy i niezbędny sprzęt. Przy jego zakupie należy przede wszystkim zwrócić uwagę na moce naświetlenia. Ponadto niezbędne są bloczki polerskie, waciki bezpyłowe, drewniane patyczki do korekcji błędów, baza pod lakier oraz top na lakier, a także odtłuszczacz. Przy wyborze bazy, topu i lakierów hybrydowych dobrze jest zwrócić uwagę na ich skład i jakość. Stawiając, na bardziej znane marki mamy pewność, że produkty te spełnią nasze oczekiwania. Dobrej jakości lakiery hybrydowe charakteryzują się intensywnością, odpornością na czynniki zewnętrzne i trwałością.

Wykonanie manicure hybrydowego

Dobrze dobrany sprzęt i akcesoria do wykonania manicure hybrydowego są podstawą do tego, by był perfekcyjny i długo się utrzymał. Bardzo ważne jest również odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia, czyli zmatowienie jej i odtłuszczenie. Kiedy płytka jest już gotowa, czas na nałożenie bazy i utrwalenie jej pod lampą UV. By, manicure był perfekcyjnie estetyczny, należy uważać, by nie zalać skórek.

Na podstawie intensywności lakieru hybrydowego, należy zdecydować ile jego warstw nałożyć. Oczywiście każdą warstwę utrwala się pod lampą. W zależności od własnych preferencji można wybrać lakiery hybrydowe kolorowe, termiczne lub magnetyczne. Ostatnim elementem malowania paznokci jest nałożenie topu, który również utrwala się pod lampą. Ostateczny efekt jest widoczny po przetarciu paznokci odtłuszczaczem. Na koniec warto posmarować skórki oliwką i nawilżyć dłonie.

Lakiery hybrydowe

Źródło zdjęcia: https://ladiosa.pl/13-lakiery-hybrydowe

Manicure prostszy niż myślisz!

Wykonanie manicure hybrydowego z pewnością jest bardziej czasochłonne niż manicure tradycyjnego. Mimo wszystko jest to tylko kilka kroków. Co, prawda manicure hybrydowy wymaga dużej precyzji i staranności, ale pozwala cieszyć się nienagannym wyglądem paznokci przez dłuższy czas. Wykonanie manicure hybrydowego staje się prostsze, gdy posiadamy dobrej jakości sprzęt, akcesoria i lakiery. Dobra konsystencja lakieru hybrydowego sprawia, że łatwiej go rozprowadzić, a wówczas wykonanie całego manicure przebiega sprawniej.

Zadbane dłonie, piękne paznokcie – wizytówka kobiety

Pielęgnacja dłoni jest ważna dla każdej kobiety, w końcu piękne dłonie są mocnym atrybutem, przyciągającym uwagę. Zregenerowana, miękka skóra dłoni i perfekcyjnie wykonany manicure paznokci, sprawia, że dana osoba prezentuje się ładnie, ale również czuje się pewniejsza siebie. Manicure hybrydowy daje gwarancje estetycznego wyglądu paznokci, a przede wszystkim pozwala się cieszyć efektem przez dłuższy czas.

Więcej znajdziesz tutaj: https://ladiosa.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here