Orgazm kobiety

Niejedna kobieta i niejeden mężczyzna stara się osiągnąć w łóżku rozkosz, zarówno swoją jak i partnera. Wszyscy dążą do tego, żeby było im miło. Wszyscy chcą orgazmu. U mężczyzny sprawa jest prosta. O ile mężczyzna nie ma problemów z impotencją, to do stosunku dochodzi w normalnych warunkach i ten orgazm się pojawia. Dochodzi do ejakulacji. Mężczyzna jest naturalnie stworzony do zapładniania kobiet, a natura tak to sprytnie wymyśliła, że żeby doszło do kopulacji i powstania potomstwa, to stosunek seksualny jest dla mężczyzny przyjemny. Dla kobiety również może i powinien być przyjemny. Tylko z orgazmem już trudniej.

W zdrowym związku mężczyzna nie myśli tylko o sobie, ale chcę również by partnerka czerpała przyjemność z seksu. Mężczyzna stara się jak może. Partnerzy często pytają „doszłaś już?” lub „miałaś orgazm?”. Stawiają to sobie jako punkt honoru. Kiedy kobieta zaprzecza, przyjmują to jako cios jako fakt, że są niemęscy i nie potrafią kobiecie zapewnić rozkoszy. Ale to nie jest tak, panowie!

Kobieta jest trochę inaczej skonstruowana niż mężczyzna. Mężczyźni pragną penetracji, ale większość kobiet osiąga swój orgazm poprzez pobudzanie łechtaczki, a nie pochwy.

Kobiety mogą osiągnąć orgazm również poprzez pobudzenie innych stref erogennych jak usta czy sutki. Jednak zdarza się to znacznie rzadziej. Są kobiety, które dzięki swojej wyobraźni osiągają orgazm. I są też kobiety, podaję za cenionym polskim seksuologiem, Lwem-Starowiczem, które osiągają orgazm kiedy są smagane na przykład przez wiatr. To jest już zaburzenie, które może utrudnić kobiecie osiągnięcie orgazmu podczas stosunku z partnerem. Innym utrudnieniem może być występująca u kobiety pochwica, czyli zaciskanie mięśni dna miednicy w obawie przed stosunkiem. Wtedy stosunek może być bolesny lub może do niego nie dochodzić wcale. Warto wtedy z kobietą porozmawiać.

Aby kobieta osiągnęła orgazm warto jest wcześniej w prowadzić ja w romantyczny nastrój. Można zacząć od miłych i sprośnych, ale nie wulgarnych wiadomości już od rana. Potem może kwiatki lub czekoladki w prezencie. Kobiety lubią uprawiać seks znacznie bardziej, kiedy są obdarowywane. Pamiętaj, żeby się umyć i ładnie pachnieć

Zacznijcie od dotyku i delikatnych pocałunków. Potem całusy mogą być coraz bardziej gorące i namiętne, a twoja ręka będzie dotykała więcej i więcej. Pamiętaj by całować po strefach erogennych jak szyja, uszy, brzuszek, wewnętrzna strona ud czy palce. Kiedy już włożysz dziewczynie rękę w majtki i będzie tam miała mokro, to znaczy, że można zaczynać.

Jak osiągnąć orgazm łechtaczkowy?
Połóż palce między jej wargami sromowymi i kasuj to miejsce. Możesz wykonywać ruchy z boku na bok lub koliste. Słuchaj się rad partnerki, ona wie najlepiej jak zrobić sobie dobrze. Pod palcami powinieneś czuć nabrzmiała i powiększona łechtaczkę.

Jak osiągnąć orgazm pochwowy?
Jest trudniejszy do osiągnięcia i, w porównaniu z łechtaczkowym, niewiele kobiet go osiąga. Możesz próbować stymulować punkt G swojej partnerki, próbować pobudzać prąciem początkową część pochwy lub wypróbować z partnerką seks tao, który zapewni jej orgazm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here