Różane perfumy dla kobiet

Jest królową kwiatów. Ulubioną rośliną wielu kobiet. Symbolizuje miłość i romantyzm. Mowa oczywiście o róży. Kwiat ten chętnie wykorzystywany jest w przemyśle kosmetycznym i perfumeryjnym. Różane perfumy to te niezwykle kobiece, romantyczne, subtelne. Czym się charakteryzują? Jakie zapachy różane można wpisać na listę TOP?

Perfumy różane – właściwości zapachu

Perfumy o zapachu róż to te klasyczne i uniwersalne. W tym zapachu dobrze będzie czuć się każda kobieta. Woń róży jest tą, która podoba się niemal każdemu. Nie jest ona zbyt odważna czy nachalna, dlatego różane perfumy będą dodatkiem do stroju biznesowego lub tego na co dzień. Właściwości samego zapachu róży to poprawa nastroju, kojenie nerwów, a także działanie niczym afrodyzjak. Sprawia to, że zapachy o dominującej woni róży to te czysto kobiece, intensywne, romantyczne. Zapach róży w perfumerii często łączony jest z cytrusami, nutami drzewnymi i owocowymi, a także pudrowymi niuansami.

Perfumy różane

Perfumy o zapachu róży – jakie wybrać?

Perfumy o zapachu róży to zarówno te wyraziste, o mocnej kompozycji, jak i subtelne i delikatne. To, jaki charakter będą mieć perfumy z róży, zależy od tego, w jakiej ilości zostanie ona użyta i z jakiej odmiany rośliny stworzy się kompozycje.

Kobiety, które szukają oryginalnego zapachu, mogą sięgnąć po Luxury- Regina Roses. Zapach ten oparty jest na olejku z bułgarskiej róży damasceńskiej. Charakteryzuje się on mocnym i intensywnym aromatem. Z perfum Luxury- Regina Roses ucieszą się kobiety, które chcą przyciągać wzrok i zachwycać otoczenie.

Ekskluzywny różany zapach oferuje też Chloé Roses de Chloé. Perfumy te to propozycja dla kobiet, które szukają zapachu naturalnego, subtelnego, o letnim charakterze. Do stworzenia tych perfum wykorzystywana jest letnia odmiana róży damasceńskiej. Jej woń jest połączona z bergamotką i liczi. Sprawia to, że pachnidło otrzymuje słodko-gorzki zapach, a jednocześnie niezwykle elegancki.

Perfumy o zapachu róży

Różane perfumy proponuje także marka Estee Lauder. Propozycja, która olśniewa zapachem, jest Modern Muse Eau De Rouge. Są to delikatne i subtelne perfumy o zapachu kwiatowym. Aromat różany jest tu dopełniony ciepłą, drzewną bazą. Połączenie tych nut zapachowych daje słodki uwodzicielski efekt. Perfumy Modern Muse Eau De Rouge od Estee Lauder dostępne są na https://www.perfumeria.pl/collections/estee-lauder. Woń róży wyczuć można również w perfumach Modern Muse Le Rouge. Róża bułgarska i magnolia zastosowana została w nucie serca pachnidła. Towarzyszą one aromatem jaśminu, magnolii, maliny, różowego pieprzu, szafranu, paczuli. Mieszanka to tworzy świeży nowoczesny zapach idealny dla pewnych siebie kobiet.

Ciekawy różany zapach proponuje też Dolce&Gabbana. W swoich perfumach Dolce Rosa Excelsa ten dom mody zamknął zapach róży i lilii wodnej, uzupełniony aromatem piżma, neroli, narcyza, zwartnicy, drzewa kaszmirowego i sandałowego. Całość jest lekka, świeża i wiosenna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here