Jak dogodzić kobiecie

O to odwieczne pytanie mężczyzny – jak dogodzic kobiecie? Od lat wiadomo, że kobieta zaspokojona przez mężczyznę jest szczęśliwa, przystępna j chętna na seksualne igraszki. Jednak kobiety często nie mają nastroju, często się kochają, prawie codziennie boli je głową i odmawiają seksu. Mówią, że są niezadowolone w związku. Pragną czegoś więcej, a ty nie wiesz co dać swojej partnerce, żeby była zadowolona.

Jak wiadomo każda kobieta jest inna i podane tu rady mogą nie przynieść oczekiwanych korzyści w przypadku każdej kobiety, ale o sukces ogólnie nie jest trudno. Wystarczy, że trochę się postarasz i poświęcisz swój czas, aby poznać potrzeby kobiet, zrozumieć lepiej płeć przeciwna. Potem przeniesiesz to do życia codziennego i twoja kobieta będzie w siódmym niebie. Będzie opowiadała koleżankom jaki to jesteś cudowny, a wszystkie one będą jej zazdrościły takie mężczyzny.

To jak dogodzić tej kobiecie?
Zastosuj się do podstawowych zasad

Pozwól jej się wygadać
Dokładnie tak. Pozwól kobiecie mówić. Może dla Ciebie to, że Krystyna z czwartego piętra biurowca na przeciwko ma takie same buty co ona, to pryszcz, ale dla niej jest to ważne. A może nie obchodzi Cię to, że przeczytała ostatnio ciekawą książkę. Albo spotkała u fryzjera swoją koleżankę z podstawówki? Uwaga, powinno Cię to zainteresować. Albo chociaż udawaj, że Cię to interesuje. Kiwając głową i pomrukuj co chwilę. A ona niech mówi i mówi. Możesz co jakiś czas przyznać jej rację. Kiedy kobieta wyrzuci z siebie wszystko to, co jej ciąży i zalega, to poczuje się lepiej. A że wygadała się tobie a nie na przykład Mariuszowi z pracy – plus dla Ciebie. To właśnie Ciebie będzie darzyła większą sympatią i będzie przeszczęśliwa, że jej partner potrafi jej wysłuchać.
Jest jeszcze jedna kwestia z tym związana. Mężczyźni są nauczeni, żeby rozwiązywać problemy. Dlatego często gdy ona ci narzeka, to ty chcesz jej coś poradzić. Nie rób tego. Ona nie tego oczekuje. Ona chce żebyś ja wysłuchał a nie matkował czy mówił jej jak ma żyć.
Dodatkowo, jeżeli ona żali Ci się, że szef był dla niej niedobry, bo się spóźniła, to nigdy, przenigdy, nie odpowiadaj jej, że to jej wina. Dla swojego własnego dobra.

Rozpieszczaj ją
Kobiety są często strona aktywna w związku, lubią prowadzić ciekawe i interesujące życie osobiste po pracy. Postaraj się więc zapewnić jej jakieś atrakcje, chociażby raz w tygodniu. Niech to będzie wyjście do znajomych, film w kinie lub pójście do teatru. A może kolacja w restauracji albo piknik na łonie natury. Możesz też zabrać ją do muzeum lub escape roomu. Głównie chodzi o to, że kobiety lubią ładnie wyglądać i lubią mieć powód, żeby się ładnie uszykować. Jeżeli zapewnisz jej taki motyw chociażby raz w tygodniu to kobieta będzie przeszczęśliwa.

Adoruj ją
Nigdy nie zapominaj powiedzieć kobiecie, że jest piękna. Jeżeli ty tego nie zrobisz to może zrobić to ktoś inny. Pamiętaj też, żeby dbać o swoją partnerką tak jakbyś dopiero ją zdobywał. To zapewni ci sukces. Nigdy jej nie stracisz. Rozpieszczaj ją chociaż kwiatkami od czasu do czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here