Najczęściej polecane filmy z Polski i Hollywood z 2014 roku

Jako fani kina na pewno macie problemy ze znalezieniem ciekawego filmu, którego jeszcze nie widzieliście. Niektórzy stosują zasadę oglądania wszystkich ciekawych filmów z danego roku. Dzisiaj skupimy się na kinematografii z 2014 roku.

Najpierw przyjrzymy się polskim filmom. Zapewne wielu z Was wpisywało już w przeglądarce internetowej pytanie jaki film polecacie 2014 roku. Na pewno najbardziej kasowym filmem i głośnym było Miasto 44. Film ten ukazywał historię Powstania Warszawskiego. Głównymi bohaterami tego filmu byli młodzi ludzie, których połączyła niespodziewana miłość. Kolejnym filmem z 2014 roku godnym uwagi i polecenia na pewno są Bogowie. Genialna rola Tomasza Kota, który wcielił się w postać profesora Zbigniewa Religi, czyli człowieka, który zmienił oblicze polskiej transplantacji i kardiochirurgii. Na uwagę zasługuje na pewno genialna muzyka. Innym polskim filmem, który na pewno warto polecić po usłyszeniu pytania jaki film polecacie 2014 jest Jack Strong w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Film opowiada niezwykłą historię pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, który zostaje tajnym agentem CIA. Ostatni polskim filmem z 2014 roku godnym polecenia jest produkcja Pod mocnym aniołem w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Film porusza kwestię alkoholizmu.
Jeżeli ktoś Was zapyta jaki film polecacie 2014, to na pewno musicie wspomnieć o Zaginionej Dziewczynie w reżyserii Davida Finchera, czyli twórcy niezapomnianych klasyków kina takich jak Siedem i Podziemny krąg. Film jest ekranizacją powieści Gillian Flynn i trzyma w napięciu do ostatnich sekund. Jeżeli zastanawiacie się jaki film polecacie 2014 wyprodukowany, to przypomnijcie sobie oscarowy hit Grand Budapest Hotel. Film jest niepowtarzalny i ciekawy na swój sposób. Warto obejrzeć. Kolejnym filmem, który wszedł na ekrany polskich kin w 2014 roku jest Wilk z Wall Street w reżyserii legendy kina Martina Scorsese. Główną rolę w tym hicie gra niesamowity Leonardo DiCaprio. Innym filmem z omawianego roku, który na pewno trzeba zobaczyć jest Boyhood. Na pozór zwykła historia dorastania zwykłego chłopaka.
Jeżeli pytanie jaki film polecacie 2014 zadadzą Wam osoby, które uwielbiają superbohaterów, to możecie polecić im takie tytuły jak Strażnicy Galaktyki, a także Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz. W obydwu filmach znajdziecie wiele efektów specjalnych.
Jeżeli interesuje Ciebie kino i filmy, to powinieneś regularnie czytać czasopisma dla fanów kina, a także zaglądać na strony internetowe poświęcone filmom i serialom. W takich miejscach na pewno znajdziesz odpowiedź na pytanie na to jaki film polecacie 2014 wprowadzony do polskich kin.
Jeżeli jesteś miłośnikiem kina polskiego i hollywoodzkiego, to na pewno często słyszysz w pracy jaki film polecacie 2014 albo innego roku wyprodukowany. Wtedy możesz pochwalić się swoją wiedzą na temat kinematografii z różnych, poszczególnych lat.
Pamiętaj, że najlepszą rozrywką i najlepszym relaksem dla każdego człowieka jest pójście do kina albo obejrzenie ciekawego filmu w domu na kanapie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here