Lexus leasing

Lexus, czyli najbardziej luksusowe i prestiżowe modele w gamie Toyoty, od dekad stanowi wyróżnik dobrobytu i stylu na całym świecie. Samochody tej marki cechują się wyjątkowym komfortem, pedantycznym spasowaniem elementów i wykorzystaniem technologii Toyoty, co zapewnia wyjątkową niezawodność, niezależnie od sposobu eksploatacji. Dziś marzenia o własnym Leksusie stają się łatwiejsze w realizacji niż kiedykolwiek.

Lexus – luksusowe rozwiązania już od zarania

Założona w 1983 roku marka Lexus już od początku miała obrany jeden kierunek – rzucić wyzwanie europejskim producentom samochodów luksusowych. Toyota już wtedy cieszyła się ogromną popularnością, jednak kojarzyła się głównie z modelami z niższej i średniej półki, co do których niezawodności nie można było mieć zastrzeżeń, natomiast nigdy nie kojarzyły się z komfortem podróżowania czy prestiżem. Właśnie w połowie lat 80. postanowiono to zmienić i postawiono przed inżynierami marki wyzwanie polegające na nawiązaniu równorzędnej marki z konkurencją. I choć największą popularność Leksusy zdobyły głównie w USA, to całkiem uczciwie trzeba przyznać, że te ambitne plany udało się całkowicie zrealizować – dziś są wymieniane jednym tchem obok Audi, Jaguara czy Mercedesa.

Bogata gama modeli dla każdego

Z czasem Lexus zaczął coraz bardziej uniezależniać się od Toyoty – doszło nawet do tworzenia równoległych modeli, które co prawda nie stanowią bezpośredniej konkurencji, ale występują w tych samych kategoriach. Obecnie produkowane modele marki plasowane są nie tylko w segmencie D czy E, ale także jako samochody kompaktowe czy SUV’y. Jedno się nie zmieniło – w Leksusach zawsze można liczyć na bardzo bogate wyposażenie, odważniejszą stylistykę i wyższy prestiż. Z tego względu rośnie także liczba osób, które marzą o samochodzie tej marki. I trzeba przyznać, że marzenia te stają się coraz łatwiejsze do zrealizowania – spadające ceny, dodatkowo obniżane przez pandemię i nowoczesne sposoby finansowania pozwalają coraz większej liczbie osób wyjechać z salonu wymarzonym samochodem.

Twój Lexus również leży w zasięgu ręki

Wbrew pozorom pandemia i spowolnienie gospodarcze to świetny czas na zakup nowego Leksusa. Dlaczego? Ponieważ to właśnie teraz producenci prześcigają się w atrakcyjnych ofertach, dorzucając bardzo bogate wyposażenie i atrakcyjne finansowanie – np. W przypadku samochodów marki Lexus leasing może pozwolić nawet osobom o nieco niższych dochodach na skorzystanie z możliwości spełnienia marzeń i wyjechania pięknym i nowym samochodem z salonu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here