Roland

Niektórzy grają na perkusji zawodowo, dla innych zaś jest to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu i nawiązanie nowych znajomości. Bez względu na to, czy gramy jedynie amatorsko, czy też koncerty stanowią nasze główne źródło utrzymania, zawsze potrzebujemy sprzętu najwyższej jakości. Warto postawić na perkusje marki Roland, które pozwalają wydobyć pełnię dźwięku i czerpać jeszcze większą przyjemność z gry. Co dokładnie proponuje nam Roland?

Perkusja dla wymagających

Każdy, kto choć raz spróbował gry na perkusji doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wielką przyjemność mogą dawać kolejne uderzenia. Niemniej jednak aby móc w pełni czerpać radość z gry, musimy dysponować wysokiej jakości sprzętem. Taki właśnie zapewnia nam od lat marka Roland. Perkusje Roland zostały stworzone dla tych, którzy w procesie tworzenia i gry nie chcą mierzyć się z żadnymi ograniczenia. Dla nich gra na perkusji polega na wyzwoleniu w sobie pokładów kreatywności, a nie mierzeniu się z problemami natury technicznej. Perkusje marki Roland wybierane są przez muzyków z całego świata.

Jakie model wybrać?

Marka Roland przygotowała różnorodne modele perkusji dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Produkty TD-1DMK będą doskonałym wyborem dla osób początkujących, które dopiero uczą się grać na perkusji. Niemniej jednak nawet w ich przypadku nie warto inwestować w półśrodki – lepiej od razu postawić na solidny sprzęt, który pozwoli im swobodnie wejść w świat muzyki. Dla nieco bardziej zaawansowanych dedykowane są modele TD-17. Dzięki nim muzyk może poczuć się, jak gdyby grał na prawdziwej perkusji akustycznej. Tymczasem osoby, które zawodowo chcą zająć się grą na perkusji, powinny wybrać modele  TD-27 i TD-50. Są one tworzone w oparciu o nowoczesne rozwiązania, które pozwalają wydobywać pełnię dźwięku, a co więcej zachować jego płynność. Perkusje Roland są dostępne w różnych przedziałach cenowych.

Wszystko w jednym miejscu

Roland proponuje muzykom nie tylko świetnej jakości perkusje, ale również cały osprzęt, dzięki któremu praca z instrumentem w ogóle jest możliwa. Dzięki temu wszystko, co potrzebne jest nam do gry, możemy nabyć od jednego producenta. Co więcej, wszelkie produkty marki Roland charakteryzuje doskonała jakość wykonania, dzięki czemu są one w stanie posłużyć nam przez długi czas, a dodatkowo są one po prostu niezawodne. Warto mieć na względzie, że Roland stale ulepsza swoje produkty, idąc z duchem czasu, a także dopasowując się do potrzeb współczesnych muzyków, bez względu na to, czy grają oni amatorsko, czy zawodowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here