Oznaki zdrady

Na początku związku jest wspaniale, ona i on patrzą na siebie z miłością, prawiąc sobie komplementy. Niestety, po pewnym czasie, partner czy partnerka zadają sobie pytanie, jak rozpoznać zdradę. Ze względu na to, że po pewnym czasie, w związku emocje nieco opadają i nie ma już takiej iskry jak na początku, wydaje się, że jest coś nie tak i druga strona prawdopodobnie ma kogoś innego.
Natomiast, aby przekonać się, czy faktycznie jesteśmy zdradzani, wystarczy drobna obserwacja drugiej osoby. Mogą o tym świadczyć drobne gesty lub zachowania. Typowym objawem zdrady jest zostawanie do późna w pracy. Wydaje się, że jest to standardowa wymówka osoby, która chodzi na randki z kimś innym. Ponieważ można kogoś oszukać, że zostało się na nadgodziny, a w rzeczywistości umówić się na kolacje, czy drinka. Jednak zanim ślepo zaufamy naszym uczuciom, warto dokładnie sprawdzić ten trop, by nie stracić zaufania ukochanej osoby. Możliwe, że potrzebna jest szczera rozmowa, która wyjaśni wszystkie wątpliwości. W ostateczności można pokusić się o śledzenie drugiej osoby, jednak nie jest to zachowanie do końca uczciwe.
Jak rozpoznać zdradę, zagadnienie to interesuje zwłaszcza pary, które są już ze sobą parę lat i które przeżywają różne kryzysy, czy to uczuciowe, czy finansowe. Związek jest tworem, który przechodzi różne etapy i nieraz jest bardzo ciężko. Dlatego łatwo jest znaleźć sobie kogoś na boku, by odpocząć psychicznie i by ktoś inny prawił komplementy. Najprostszą do odnotowania wskazówką, że jesteśmy zdradzani, może być na pewno swoiste rozkojarzenie, jakby ciągle zajęte czymś myśli partnera. Znakiem ostrzegawczym, wyraźnie wskazującym na romans jest również kupienie drugiego telefonu i skrywanie się, by coś napisać. Częste przesiadywanie przed komputerem, czy komórką jest także niepokojące. Gdy partner zapytany o to, co robi, nie za bardzo wie co odpowiedzieć i się denerwuje, może być coś na rzeczy. Ciężko jednak rozpoznać w tym zdradę, gdyż musielibyśmy się posunąć do czytania korespondencji partnera, co jest dość nieuczciwym zachowaniem.
Jak rozpoznać zdradę, to niełatwy temat, zwłaszcza dla kogoś, kto już to przeżył. Jednak nawet mając doświadczenie, możemy nie zauważyć subtelnych sygnałów o romansie partnera, czy partnerki. Zdrada może się także objawiać brakiem zaangażowania w sprawach miłosnych. Może być tak, że już nie zależy zdradzającemu na partnerze i jest już z nim tylko dla jakichś korzyści, czy to finansowych, czy wynikających z pozycji społecznej.
Sygnałem, który powinien małżonka, czy partnera postawić na nogi są także niejednokrotnie usłyszane plotki, które wprawdzie często są powielaniem nieprawdy i bzdur. Jednak, gdy dochodzą do nas głosy, że jest coś nie tak i to wiele razy i zdarza się to już od dobrych znajomych, nie ma co ukrywać się, tylko zacząć działać i albo się spytać wprost partnera, albo zrobić śledztwo. Do tego swoje usługi ogłaszają prywatni detektywi, gdy chcemy mieć pewność, że jesteśmy zdradzani, dostaniemy informacje z pierwszej ręki. Tylko kwestia tego, co z tym zrobimy, należy wyłącznie do nas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here