Samsung Galaxy Book Pro 360

Galaxy Book Pro 360 2-in-1 pojawił się na początku tego roku na kwietniowej imprezie firmy Samsung, wraz z jego rodzeństwem w obudowie typu clamshell, Galaxy Book Pro. Oznaczenie 360 przynosi ze sobą funkcje, których nie znajdziemy w standardowym Galaxy Book Pro – przede wszystkim 360-stopniowy zawias, który przekształca notebook z ekranem dotykowym w tablet z obsługą S-Pen. I w przeciwieństwie do wanilii Galaxy Book Pro, Pro 360 jest dostępny z obsługą 5G też (choć trzeba będzie zapłacić więcej za to).

Konstrukcja i wykonanie

  • Dostępny w kolorze Mysic Navy lub Mysic Silver
  • Dwa rozmiary ekranu
  • Konstrukcja klasy wojskowej
  • Galaxy Book Pro 360 to olśniewająca maszyna

Wygląd

Pro 360 jest ultracienki (11,9 mm) i ultraprzenośny, ważąc nieco ponad kilogram (1,39 g). Możesz pozbyć się tych gramów, wybierając mniejszy wariant 13,3-calowy. Ja przyjrzałem się modelowi 15,6-calowemu w kolorze Mystic Navy z procesorem Core i7 i 512 GB pamięci masowej. Minimalne ramki kryją w sobie wyświetlacz, który nawet na pierwszy rzut oka wygląda na wystarczająco duży, by nadawał się do różnych celów – pracy, przeglądania stron internetowych czy oglądania filmów. Tak właśnie podsumował ten laptop serwis https://techpolska.pl/

To nie jest tylko wygląd, jednak. Samsung touts MIL-STD-810 wojskowej klasy ochrony zbyt, co oznacza Galaxy Book Pro 360 powinien wytrzymać ekspozycję na trudnych elementów, takich jak deszcz, niskie temperatury i wstrząsy – donosi https://techpolska.pl/.

Łączność i dźwięk

  • 3x porty USB-C
  • 1x gniazdo kart MicroSD
  • 1x gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe 3,5 mm
  • Głośniki AKG

Jednym ze sposobów, w jaki Pro 360 udaje się zachować smukłą formę, jest zminimalizowanie liczby portów. Wejścia są ograniczone tylko do trzech portów USB-C, z których jeden obsługuje Thunderbolt 4. Wygodnie, każdy z nich może być użyty do ładowania notebooka. Jest też gniazdo kart MicroSD i gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe 3,5 mm.

Klawiatura i Touchpad

  • Podświetlana, pełnowymiarowa klawiatura
  • Czytnik linii papilarnych

Galaxy Book Pro 360 oferuje pełnowymiarową, podświetlaną klawiaturę, która zawiera klawiaturę numeryczną – uroczy mały bonus, jeśli tak jak ja, nie znosisz używać klawiszy numerycznych w górnym rzędzie klawiatury. Klawiatura numeryczna jest trochę ciasna, ale łatwo się przyzwyczaić po kilku dniach użytkowania. Jeśli chodzi o samą klawiaturę, klawisze są dobrze rozmieszczone i płytkie, choć nie są szczególnie ciche, jeśli ktoś pisze ciężką ręką. Jednak słyszalne klawisze nigdy nie były dla mnie problemem, ponieważ lubię dotykową informację zwrotną o asertywnym pisaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here