Co warto wiedzieć, kiedy decydujemy się na przedłużanie rzęs?

Mnóstwo kobiet poddało się już zabiegowi przedłużania rzęs. Niestety wiele także nadal waha się przed podjęciem decyzji. Warto rozwiać wszelkie wątpliwości czytając nasz poradnik, w którym zdradzamy wszystko, co warto wiedzieć na temat przedłużania rzęs!

Czym jest trwałe przedłużanie rzęs?

Jeśli mówimy o trwałym przedłużaniu rzęs, mamy na myśli zabieg, który pozwala na długo cieszyć się pięknymi, długimi i gęstymi rzęsami bez potrzeby ich tuszowania. Jeśli chcesz zapomnieć o maskarze i codziennym makijażu rzęs, skorzystaj z zabiegu, jakim jest przedłużanie rzęs w profesjonalnym salonie.

W każdym mieście znajdziesz gabinet, który oferuje takie usługi. Warto  podkreślić, że istnieje kilka metod wykonania tego zabiegu, dlatego też, zanim udasz się do pierwszego lepszego salonu, lepiej zajrzyj jeszcze na http://www.silvanspa.pl/najpopularniejsze-metody-przedluzania-rzes-oraz-najczestsze-bledy-stylistek/ i poczytaj odnośnie metod przedłużania rzęs. W powyższym poradniku znajdziesz także informacje o najczęstszych błędach stylistek, co pozwoli Ci ustrzec się przez nieodpowiednim gabinetem. To niezwykle cenne wskazówki, o których powinna wiedzieć każda przyszła klientka, decydująca się na zabieg przedłużania rzęs.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg zależnie od wybranej metody wygląda podobnie pod wieloma kwestiami. W każdym z nich klientka zajmuje wygodną pozycję leżącą w fotelu kosmetycznym. Na zamkniętych oczach stylistka wykonuje stylizację rzęs dobraną techniką. Zależnie od niej dokleja do każdej naturalnej rzęsy po jednej, dwóch lub więcej sztucznych rzęs. Doklejane rzęsy mogą być wykonane z futra norek syberyjskich, z protein jedwabiu albo być pochodzenia syntetycznego. Każde mocuje się na specjalnym kleju w odpowiedni sposób, zależny od wybranej metody.

W ten sposób wykonuje się przedłużanie rzęs w Rzeszowie praktycznie w każdym profesjonalnym salonie. Oczywiście, zanim dojdzie do zabiegu, stylistka musi przeprowadzić wywiad z klientką, sprawdzić anatomię twarzy, poznać stan zdrowia rzęs oraz ocenić, który zabieg przyniesie oczekiwane przez klientkę efekty. W ten sposób przeprowadzony zabieg pozwoli zachować wspaniałe rezultaty na długo!

Co po zabiegu?

Po zabiegu dostaniesz szereg wskazówek od stylistki. W większości salonów wręczona zostanie Ci także specjalna szczoteczka do rozczesywania rzęs. Od teraz nie będziesz musiała sięgać po tusz, a jeśli zechcesz, musisz skorzystać ze specjalnych tuszy beztłuszczowych. Takie dostępne zwykle są w salonach, gdzie wykonywany jest zabieg, dlatego też zapytaj stylistkę, jeśli takiego potrzebujesz. Również do demakijażu oczu sięgaj tylko po beztłuszczowe preparaty i pod żadnym pozorem nie stosuj do tego celu wacików! Odrzuć w kąt zalotkę i ciesz się bujnymi rzęsami przez najbliższe 4-6 tygodni!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here