Przeszczep włosów

Łysienie to traumatyczny i nieprzyjemny temat dla każdego mężczyzny. Prawdą jest, że dotyczy ono prawie całej męskiej populacji i każdy facet będzie się musiał prędzej czy później zmierzyć z jego następstwami.

Dlaczego mężczyźni tracą włosy?

Winna temu wszystkiemu jest genetyka i hormony, a konkretnie za wysoki poziom testosteronu. To on w głównej mirze odpowiada za to, iż włosy stają się coraz słabsze, jest ich coraz mniej, a na skórze głowy widać coraz większe zakola i przerzedzenia. Za utratę włosów odpowiadają także geny.

I tak na przykład, gdy ojciec wyłysieje w dość młodym wieku- jest spore prawdopodobieństwo, że syna spotka taki sam los, gdy osiągnie wiek dojrzały. Czasem utrata włosów u mężczyzny to wynik zatrucia metalami ciężkimi lub efekt chemioterapii. Jednak większość przypadków łysienie odnosi się po prostu do genetycznych predyspozycji.

W jaki sposób najczęściej łysieją mężczyźni?

U większości z nich proces utraty włosów i ich gęstości zaczyna się od czubka głowy. Jest to tak zwane łysienie androgenowe. Z kolei niektórzy panowie mają mnóstwo włosów na czubku głowy- za to procesem przerzedzania są objęte okolice potylicy i przodu głowy.

Jest to tak zwane łysienie telegenowe i obejmuje ono głównie grzywkę i jej okolicę. Jest jeszcze łysienie plackowate, ono objawia się tym, że na głowie pojawiają się puste, bezwłose place, co od razu zwraca uwagę innych. Chociaż plackowate łysienie w odróżnieniu od dwóch powszednich jest uleczalne, ma ono tendencje do nawracania.

Czy można wygrać z łysieniem?

Po części tak, bo jego skutki świetnie maskuje przeszczep włosów Warszawa ma mnóstwo klinik estetycznych. gdzie taki zabieg jest możliwy do przeprowadzenia. Przy czym musi odbywać się etapami przeszczep włosów warszawa ma w swoich szeregach mnóstwo lekarzy specjalizujących się w tej dziedzinie, którzy przeprowadzą cały proces odbudowy czupryny krok po kroczku- w taki sposób, by pacjent był zadowolony z jego efektów.

U kogo przeprowadza się transplantacje włosów?

Jest mitem, że zabieg ten to domena mężczyzn głównie po 60 roku życia. Wręcz przeciwnie u coraz młodszych panów konieczna jest transplantacja włosów Warszawa widziała już nie jednego trzydziestolatka, który zmagał się z syndromem wysokiego czoła. Można nawet stwierdzić, że współczesny tryb życia znacznie przyśpiesza moment, w którym widać pierwsze oznaki łysienia.

Czasem dla młodych mężczyzn, którzy chcą wyglądać atrakcyjnie i zdrowo ostatnią deską ratunku jest właśnie transplantacja włosów Warszawa to miasto, gdzie jest to już standard i nikt się temu nie dziwi, że młodzi panowie próbują oszukać naturę, poprzez wszczepienie w skórę głowy specjalnych mikro włókien. One swoim wyglądem do złudzenia przypominają naturalne włosy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here