3 Fakty o nosidełkach dla dzieci

Kiedy rodzi nam się pierwsze dziecko, zawsze chcemy mieć je przy sobie. Obawiamy się pozostawienia go w samotności nawet na chwilę. Kiedy rodzi się drugie dziecko, chcemy, aby pierwsze nie było poszkodowane, więc wsadzamy niemowlaka w chustę lub nosidelko dla dziecka. Jednak zanim zaczniemy popularne w dzisiejszych czasach chustowanie czy noszenie dziecka w nosidełku, dobrze dokształcić się pod tym względem. Nosidła TULA czy innej firmy są na rynku tak długo, że mamy i ojcowieufają im bezgranicznie.

Są przeznaczone dla każdego rodzica

To jest prawda! Nosidełka dla dzieci TULA zostały stworzone dla rodzica obu płci. Nie ma znaczenia czy jesteś rosłym mężczyzna, który ma ponad 2 metry wzrostu czy niską kobieta. Nosidła są tak skonstruowane, że każdy może je dopasować do budowy swojego ciała. Dzięki podwójnym regulowanym szelkom, ciężar ciała dziecka jest rozprowadzony równomiernie, a co za tym idzie – nie obciąża mocniej żadnego z barków. Osoby, które mają problemy z kręgosłupa również nie powinny odczuwać dyskomfortu związanego z noszeniem swojego dziecka.

Można je nosić odkąd dziecko samodzielnie siada

Nosidła ergonomiczne jeszcze niedawno były stworzone dla dzieci, które są w stanie samodzielnie usiąść. Głównie ze względu na to, że ich małe ciałka dopiero się kształtują. Jednak nosidełka dla dzieci TULA zostały stworzone z myślą o potrzebach kobiet, które nie potrafią szybko i dobrze zawiązać chust. Nosidła z serii Free to Grow przystosowane są dla dzieci, które osiągnęły wagę 3.5kg! Nie trzeba nawet używać wkładki niemowlęcej. Nosidła TULA posiadają również kapturek, który podczas drzemki dziecka podtrzymuje główkę dziecka, a w słoneczne dni osłania ją od słońca.

Noś dziecko w każdej sytuacji!

Dzięki nosidełkom Tula dostępnym w sklepie Baby&Travel, możesz nosić swoje maleństwo w każdej sytuacji. Nie ma znaczenia czy jest to lato, czy jest to zima. Nosidła ergonomiczne TULA są wspaniałym rozwiązaniem dla rodziców. Wzmocnione panele sprawiają, że ciężar ciała dziecka jest rozprowadzony równomiernie. Podczas dłuższych spacerów czy podróży w nosidle, dziecko nie odczuwa dyskomfortu.

Nosidło dla dziecka TULA świetnie sprawdzają się w każdej sytuacji. Ich różnorodność kolorów i wzorów gwarantuje, że są to produkty, który przypadna do serca każdemu rodzicowi. Ich cena również nie jest wygórowana, biorąc pod uwagę fakt, że nosidełko dla dziecka może służyć każdej osobie w rodzinie, bez względu na wiek, płeć czy masę ciała. Każdy może dopasować je do swojej postury. A ich dodatkową zaletą jest wysoka jakość materiałów, ponieważ nawet przy intensywnym użytkowaniu, materiał pozostaje na swoim miejscu i wygląda jak nowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here